משרדנו מתמחה בדיני משפחה וגירושין ואנו נסייע לכם לצלוח את ההליך במהירות וביעילות תוך שמירה על זכויותיכם ועל מה ששייך לכם.

מעוניינים להתגרש? הליך גירושין הנו לא דבר פשוט הטומן בחובו רגשות רבים, לחץ והמון בלבול. על מנת לבצע את הליך הגירושין בצורה הטובה ביותר עבורכם, חשוב שתקבלו סיוע של עורך דין גירושין שידאג לשמור על זכויותיכם ועל מה ששייך לכם.

רוצים להתחיל בהליך גירושין? פנו אלינו, נקבע פגישה ונתחיל בתהליך.

איך מתחילים הליך גירושין?

number1

פגישת היכרות

נקיים פגישת היכרות ונבנה אסטרטגיה – ללא עלות.

number2

ייצוג בהליך מהו"ת/גישור

אנו נלווה אתכם בהליך מהו"ת על מנת לוודא שתשמרו על מה שמגיע לכם.

number3

ניהול תביעה בערכאות שיפוט

במידה והגירושין לא הסתיימו בהליך מהו"ת, אנו נייצג אתכם בתביעות בבית המשפט.

number4

סיום הליך הגירושין

לאחר שנדאג לשמור על זכויותיכם ועל מה ששייך לכם, נסיים את ההליך ואתם תצאו לדרך חדשה ובראש מורם.

תשובות לשאלות נפוצות

פגישת מהו"ת היא למעשה פגישת קדם גישור חובה על פי החוק ומחייבת את בני הזוג לנסות להגיע להסדר בטרם יתנהל התיק בבית המשפט.

חשוב לדעת כי גישור אינו חובה ובמידה ואחד הצדדים לא מעוניין להמשיך בהליך, הוא רשאי לבחור להמשיך את הליך הגירושין בערכאה שיפוטית בבית המשפט.

ככלל, התביעות הנפוצות המוגשות בהליך גירושין הן תביעה לחלוקת רכוש, תביעה למשמורת ותביעה למזונות.

במידה והחלטתם לסיים את הגירושין בהסכמה הדדית, הליך גישור הוא בשבילכם. גישור גירושין נועד לגשר על מחלוקות בעניין הכספים, הרכוש, והתנהלות בני הזוג לאחר הגירושין ובסוף הליך הגישור ינוסח הסכם גירושין אשר יחייב את הצדדים.

ברוב המקרים בני זוג אשר בבעלותם נכס מקרקעין, בין אם למגורים ובין אם להשקעה, מבצעים פעולת פירוק שיתוף במקרקעין שבמהלכה הנכס נמכר והכסף מתחלק בין השניים.

עם זאת, יש מקרים בהם צד אחד מקנה את מלוא זכויות הבעלות בדירה לצד השני כאשר אותו צד מקבל את השווי של חלקו בנכס ברכוש אחר שבבעלות בני הזוג וכך הם מתחלקים שווה ביניהם.

בכדי להתחיל בהליך גירושין יש לפנות לעורך דין גירושין ולתאם פגישת היכרות ללא עלות. לאחר מכן, עורך הדין יסייע לכם בהליך, בין אם מדובר בגירושין בהליך גישור ובין אם בהליכים משפטיים.

עורך דין גירושין מומחה בחיפה ידע לסייע לכם לצלוח את הליך הגירושין במהירות, יעילות ומקצועיות, כך שתוכלו לצאת לדרך חדשה בחיים.

אנחנו כאן בשבילכם

אתם מעוניינים להתחיל בהליך או שיש לכם שאלה? התקשרו או השאירו פרטים בצ'אט ונשמח לעזור לכם.