נשיכת כלב עלולה לגרום לנפגע כאב רב ואף עלולה לגרום לנזק פיזי, פלסטי כדוגמת צלקות ובמקרים חריגים לנכות פיזית ונפשית. עורך דין נשיכת כלב בחיפה מומחה ממשרדנו יסייע לכם לבסס את התביעה בצורה הטובה ביותר המגובה באסמכתאות וחוות דעת רפואיות ולבסוף ישיג עבורכם את הפיצוי הכספי המקסימלי המגיע לכם.

פקודת הנזיקין מסדירה את מקרה הפגיעה של נשיכת כלב ומאפשרת לנפגע לתבוע את בעליו של הכלב הפוגע בפיצויים כספיים. חשוב לציין שהחוק מכיר באחריותו הישירה והמלאה של בעל הכלב בנזק שנגרם לנפגע.

אילו נזקים נשיכת כלב עלולה לגרום?

רשימת הנזקים אשר עלולים לקרות עקב נשיכת כלב היא רבה, אך אפשר לחלק אותם לשני סוגים עיקריים:

  1. נזק פיזי – נזק גוף שנגרם לנפגע עקב נשיכת כלב. נזקים אלו מאופיינים בתחושת כאב, סימני נשיכה ופגיעה באסטתיקה וגם מחלות אשר עוברות בנשיכה.
  2. נזק נפשי – נזק נפשי שנגרם לנפגע עקב נשיכת כלב. נזק מסוג זה, כגון טראומה, פחד, חרדות, דיכאון וכו'.

הנזקים שנגרמים עקב נשיכת כלב משאירים אצל הנפגע סימנים, חששות ופגיעות נפשיות, ולכן יש צורך לקבל שירות של עורך דין נשיכת כלב בחיפה שיגיש עבורכם את התביעה בצורה הטובה ביותר, תוך הסתמכות על אסמכתאות וחוות דעת רפואיות, ולבסוף ישיג עבורכם את הפיצויים המקסימליים המגיעים לכם.

עורך דין תביעה בגין נשיכת כלב

על מנת לממש את זכויות הנפגע, יש צורך להגיש תביעה באמצעות עורך דין נשיכת כלב מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. עורך דין נשיכת כלב יסייע לכם לבסס את התביעה בצירוף אסמכתאות וחוות דעת רפואיות, ינהל את התביעה מול הבעלים של הכלב הפוגע וחברות הביטוח וישיג עבורכם את הפיצויים המקסימליים המגיעים לכם.

נשיכת כלב פיצויים

מאחר ומדובר בנזקי גוף ונפש, פיצויים בגין נשיכת כלב הם גבוהים ועלולים לאף להגיע למאות אלפי ש"ח. גובה הפיצויים נקבע לפי נתוניו האישיים של הנפגע וחומרת הנזק עקב הנשיכה. כאשר מדובר בנזק פיזי אסטתי בשילוב של נזק נפשי, הפיצוי עלול לסכומים גבוהים מאוד.

בעת הגשת תביעה בגין נשיכת כלב יש לצרף חוות דעת רפואיות ופסיכיאטריות אם צריך, זאת על מנת לבסס את הפגיעה בצורה הטובה ביותר שתוביל לפיצויים המקסימליים.

הגישו תביעה בגין נשיכת כלב

נפגעתם מנשיכת כלב? צוות משרדנו מונה עורך דין נשיכת כלב בחיפה מומחה אשר יסייע לכם באיסוף החומרים, ניהול התביעה בצורה מקצועית ולבסוף ישיג עבורכם את גובה הפיצויים המקסימליים המגיעים לכם.