משרדנו מתמחה בייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון וילווה אתכם עד למחיקת החובות וקבלת ההפטר וידאג שתצאו לדרך חדשה בחיים.

נקלעתם לחובות שאתם לא מסוגלים לשלם? קבלו סיוע של עורך דין פשיטת רגל ובדקו את התאמתכם להליך חדלות פירעון ופשיטת רגל שבסופו תקבלו הפטר והחובות יימחקו.

מחיקת חובות (הפטר בשמו המשפטי) בהליך חדלות פירעון ופשיטת רגל אינו בהכרח מצריך להכנס להליך המלא, וחשוב לדעת שבמקרים מסוימים ניתן להגיע להסדר עם הנושים ולסיים עם החובות ללא כניסה להליך.

רוצים לסיים עם החובות? פנו אלינו, נקבע פגישה ואנו נדאג שתצאו לדרך חדשה.

איך מתחילים בהליך חדלות פירעון?

number1

פגישת היכרות

נקיים פגישת היכרות ובדיקת התאמה להליך – ללא עלות.

number2

הגשת הבקשה

הגשת בקשה ערוכה היטב ומבוססת כדין לפתיחה בהליכי חדלות פירעון.

number3

תקופת התשלומים

ניהול הליך חדלות פירעון ועמידת החייב בתשלומים החודשיים לפי הצו לשיקום כלכלי.

number4

קבלת הפטר ומחיקת חובות

קבלת הפטר ויציאה לדרך חדשה בחיים.

תשובות לשאלות נפוצות

יש שתי אפשרויות לסיים עם החובות. האפשרות הראשונה היא גיבוש הסכם נושים להסדרת החוב מחוץ לכותלי בית המשפט ומערכת ההוצאה לפועל.

האפשרות השניה היא פניה להליך של חדלות פירעון בו תיבחן יכולת ההחזר הכספי של החייב בהתאם להכנסתו ומצבו הכללי ולאחר תקופה שתיקבע הוא יקבל הפטר והחובות שלו ימחקו.

הליך חדלות פירעון מאפשר לחייב שנקלע לחובות שאינו מסוגל לשלם להכנס להליך שבו תיבחן יכולת השתכרותו ומצבו הכללי, ייקבע סכום תשלום חודשי לתקופה מוגדרת ולאחר מכן הוא יקבל הפטר והחובות שלו ימחקו.

הליך חדלות פירעון נמשך עד 4 שנים, כאשר במקרים רבים ההליך מסתיים לפני כן.

את ההפטר מהחובות יקבל חייב לאחר שעמד בתקופת התשלומים שנקבעה בעניינו ולא יאוחר מ-4 שנים ממועד פתיחה בהליכי חדלות פירעון, אלא במקרים מיוחדים.

בכדי להתחיל בהליך יש לפנות לעורך דין פשיטת רגל וחדלות פירעון אשר יבדוק את מצבכם ללא עלות ולאחר מכן יסייע לכם בהליך המשפטי עד קבלת ההפטר.

אנחנו כאן בשבילכם

אתם מעוניינים להתחיל בהליך או שיש לכם שאלה? התקשרו או השאירו פרטים בצ'אט ונשמח לעזור לכם.